Jako firma handlowo-usługowa z siedzibą w mieście Poznań, specjalizujemy się w sprzedaży sprawdzonych i atestowanych systemów tarasowych. Nasza oferta obejmuje wyłącznie najwyższej jakości rozwiązania, które są kierowane przede wszystkim do osób planujących budowę tarasu z nowoczesnych desek kompozytowych.

Prezentowane systemy tarasowe stanowią unikatowe konstrukcje, pozwalające na wykonanie solidnego, trwałego i wytrzymałego tarasu w przeciągu jednego dnia. A to dzięki temu, że elementy wchodzące w ich skład są w prosty sposób zapinane na legarach i kontr-legarach. Zastosowanie naszych systemów tarasowych pozwala uzyskać efekt estetycznej architektury, przy jednoczesnym zachowaniu szczelności, doskonałej termoizolacji oraz wysokiego poziomu bezpieczeństwa.

Systemy do budowy trwałych tarasów z kompozytu

Decydując się na budowę tarasu, szczególny nacisk kładziemy na jego trwałość, wytrzymałość oraz estetykę. Tradycyjne systemy montażu desek, wykorzystujące wkręty i gwoździe, nie zawsze prezentują się elegancko, a dodatkowo mogą naruszyć strukturę całej konstrukcji. Dlatego do budowy tego typu powierzchni użytkowych znacznie lepiej sprawdzają się opatentowane systemy tarasowe, które znajdą Państwo w ofercie firmy GrupaEcco z Poznania.

Stosując systemy tarasowe składające się ze specjalnych klipsów, można w szybki i bezpieczny sposób wybudować przydomowy taras. Tego typu rozwiązania pozwalają uzyskać powierzchnię bez widocznych śrub czy wkrętów, a także zapewniają stałe odstępy między deskami i odpowiednią cyrkulację powietrza, dzięki czemu taras schnie równomiernie.