Marzy Ci się piękny balkon wykonany z trwałych materiałów? Wybierz deski kompozytowe, które dzięki wykorzystaniu jakościowych surowców są wyjątkowo odporne na oddziaływanie czynników atmosferycznych. Wybór tego rodzaju materiału to gwarancja eleganckiego wyglądu i trwałości, dzięki czemu jest inwestycją na długie lata. Dodatkowo balkon z desek kompozytowych nie wymaga częstej konserwacji ani impregnacji, z której koniecznością nieodłącznie wiąże się zastosowanie naturalnych materiałów pokroju drewna.

Deska na balkony

Czym różni się kompozytowa deska tarasowa od tradycyjnej drewnianej? Do wytworzenia kompozytu, oprócz materiałów naturalnych, jak mączka drzewna, wykorzystuje się również polimery, które wzbogacają go o właściwości charakterystyczne dla tworzyw sztucznych. Z tego względu panele kompozytowe na balkon wykazują wzmożoną odporność na grzyby i wilgoć. Każdy posiadacz drewnianych desek wie, jaką zmorą są korniki i inne szkodniki żerujące w drewnie. Materiał kompozytowy eliminuje tę niedogodność, gwarantując stuprocentowe zapobieganie zalegnięciu się insektów wewnątrz paneli.

Jedną z nieocenionych zalet, które sprawiają, że deska kompozytowa na balkon ma znaczną przewagę nad tradycyjnymi panelami z drewna, jest obniżony poziom palności. To znaczne udogodnienie dla osób, które na pierwszym miejscu stawiają bezpieczeństwo. Kompozyt sprawdzi się również na przestrzeniach, które są intensywnie eksploatowane. Jeśli planujesz urządzanie uroczystości na świeżym powietrzu, wybór deski tarasowej będzie najlepszym możliwym rozwiązaniem.

Balkon z desek tarasowych

Dlaczego warto zainwestować w balkon z desek tarasowych? To najlepsze wyjście dla osób, które nie chcą spędzać nadmiernej ilości czasu na czyszczeniu i konserwowaniu tarasu. W przeciwieństwie do kafelków i płytek, deski tarasowe zdecydowanie rzadziej ulegają zabrudzeniu. Są również wyjątkowo estetyczne, wyglądem przywodząc na myśl naturalne drewno. Skomponują się zarówno z nowoczesną, minimalistyczną architekturą, jak i domem w stylu rustykalnym czy skandynawskim. W naszym sklepie możesz wybierać spośród szerokiego wachlarza wzorów i kolorów o różnych fakturach. Deska tarasowa na balkony powinna idealnie współgrać z architektonicznym stylem, w jakim utrzymana jest cała konstrukcja.

Kompozyt jest nieskomplikowanym w montażu materiałem – dla pewności warto jednak powierzyć to zadanie specjalistom, którzy doskonale wiedzą, jak zamontować je w taki sposób, aby służyły Klientom przez lata. Skontaktuj się z nami, by ustalić termin bezpłatnego rozeznania, którego dokona nasz przedstawiciel przed rozpoczęciem montażu.

Panele kompozytowe na balkon

Elegancki balkon kompozytowy to doskonałe rozwiązanie dla osób, które uwielbiają naturalny wystrój, a jednocześnie zależy im na trwałości materiału. Sprawdź dostępne w naszym asortymencie deski tarasowe kompozytowe – Poznań i okolice to nasz główny obszar działania, ale nasze materiały wraz z ich montażem możesz zamówić na terenie całej Wielkopolski. Jeśli masz dość ulegających częstym uszkodzeniom i butwiejących drewnianych paneli, deski tarasowe kompozytowe na balkonie to idealny wybór dla Ciebie. Zagwarantuj bezpieczeństwo i komfort sobie i swoim bliskim oraz wszystkim użytkownikom Twojego ulubionego tarasu. Deska tarasowa na balkonie nie powinna być źródłem zmartwień, a powodem do dumy. Dobrze dostosowana, podkreśli urok Twojego domu i skomponuje się z naturalnym otoczeniem. Polskie warunki pogodowe wymuszają zastosowanie materiałów, które są wyjątkowo odporne na zmienne warunki pogodowe. Balkon z deski kompozytowej wytrzyma nawet najcięższe opady deszczu i śniegu bez najmniejszego uszczerbku.