Deska kompozytowa to dziś jeden z najpopularniejszych materiałów do wykorzystania przy konstrukcji tarasów. Wyróżnia ją zastosowanie nowatorskiej fuzji materiałów, która pozwala na zwiększenie odporności paneli do maksimum. Jak zrobić taras z desek kompozytowych? Przede wszystkim, należy zacząć od wyboru odpowiednich paneli. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór desek o różnych odcieniach i teksturach, które umożliwiają…

Polskie jeziora zachwycają i jest to jedna z największych atrakcji naszego kraju. Wypoczynek nad wodą to doskonała forma rekreacji – spędzenia wolnego czasu z rodziną, odpoczynku w samotności, obcowania z przepiękną naturą. Któż z nas nie marzy o tym, aby mieć swój własny domek nad jeziorem.

Jest ciepły, słoneczny poranek. Wstajemy z łóżka, wsuwamy na stopy kapcie, otwieramy drzwi balkonowe i … jesteśmy na bajkowym tarasie, otoczonym zielenią. Siadamy na wygodnym fotelu, zamykamy na chwilę oczy, by lepiej wsłuchać się w świergot ptaków, a następnie sięgamy po filiżankę świeżo zaparzonej kawy.