„Ziemi nie odziedziczyliśmy po naszych przodkach, lecz wypożyczyliśmy ją od przyszłych pokoleń”

 

Powyższy cytat stał się inspiracją i motywacją dla naszej wieloletniej działalności. Przez ten czas, w wyniku przeprowadzanych licznych badań, prób i testów powstał innowacyjny produkt, który zmienia dotychczasowe postrzeganie drewna w architekturze i budownictwie. Chcąc jak najlepiej sprostać Państwa oczekiwaniom oraz wymaganiom stawianym przez rynek, stworzyliśmy technologię pozwalającą na połączenie dwóch tak odległych od siebie światów jak przemysł i natura. W swoich wyrobach łączymy ciepło i piękno pochodzące z natury z estetyką i funkcjonalnością polimerów HDPE.

Czy jest możliwe posiadanie pięknego i funkcjonalnego tarasu bez żadnych minusów? Teraz już tak! Dzięki optymalnemu połączeniu polimerów i naturalnych włókien bambusowych, możemy zapomnieć o konserwacji, impregnacji czy lakierowaniu i cieszyć się pięknym drewnianym tarasem przez cały rok. Możesz zapomnieć o jakiejkolwiek pielęgnacji drewna i w pełni oddać się wypoczynkowi na swoim idealnym tarasie.

Najwyższa jakość materiałów i technologie przyjazne dla środowiska tworzą ecco-kompozyt. Jest to innowacyjny produkt, z którego wykonujemy deski tarasowe kompozytowe i systemy tarasowe. Są one ekologicznym tworzywem, na które składa się 60% naturalnych włókien bambusowych, 30% polimerów pochodzących z recyklingu HDPE oraz 10% środków wiążących. W procesie technologicznym mieszanka ta prasowana jest w wysokiej temperaturze i pod wysokim ciśnieniem, dzięki czemu nasze produkty są odporne na działanie warunków atmosferycznych. W trosce o Państwa komfort użytkowania i satysfakcję, wykorzystujemy jedynie najwyższej jakości surowce.