Firma Twinson to jeden z najdłużej działających na naszym rynku producentów desek kompozytowych. Wieloletnie doświadczenie jest gwarancją najwyższej jakości oferowanych produktów, co w przypadku większej inwestycji, jaką jest budowa tarasu, nie pozostaje bez znaczenia. Deski z kompozytu marki Twinson to połączenie drewna oraz PCV. Warto zwrócić uwagę na główne zalety tego systemu.

 

NATURALNY WYGLĄD

Dzięki niezwykle starannemu wykonaniu System Twinson do złudzenia przypomina drewno. To idealny kompromis dla wszystkich, którzy chcieliby posiadać funkcjonalny i niewymagający konserwacji taras, a jednocześnie cieszyć się jego naturalnym, ekologicznym charakterem.

TRWAŁOŚĆ

Materiał PCV wchodzący w skład deski Twinson zapewnia między innymi niezwykłą wytrzymałość produktu. Nie wchłania on wilgoci, a wodoodporność desek tarasowych czy balkonowych to bez wątpienia bardzo istotna cecha w naszym kapryśnym klimacie.

BEZPIECZEŃSTWO

Deska Twinson dzięki swojej gładkiej fakturze stanowi niezwykle przyjemną powierzchnię dla bosych stóp. Nie posiada drzazg, co ma ogromne znaczenia zwłaszcza dla najmłodszych użytkowników. Materiał nie nagrzewa się, oznacza to, że nawet w nasłonecznionym miejscu można swobodnie i bezpiecznie korzystać z tarasu bez konieczności zakładania obuwia.

BEZOBSŁUGOWOŚĆ

Łatwość utrzymania to chyba największa zaleta systemów kompozytowych i ich ogromna przewaga nad drewnem naturalnym. Konieczność konserwacji desek to czynność spędzająca sen z powiek wszystkim posiadaczom drewnianych tarasów, nawet jeśli przypada jedynie raz do roku. Deska Twinson nie wymaga żadnych pielęgnacyjnych zabiegów. Materiał nie butwieje ani nie gnije. Jeśli ulegnie zabrudzeniu wystarczy przemyć go czystą szmatką i spłukać wodą.

PROSTOTA MONTAŻU

System tarasowy Twinson daje możliwość niezwykle szybkiego zamontowania desek na przygotowanej wcześniej powierzchni. Dodatkowym atutem jest harmonijne wykończenie tarasu, ponieważ wszystkie elementy służące połączeniu ze sobą desek pozostają ukryte. Powierzchnia tarasu po jego zamontowaniu jest gładka, bez nieestetycznych nawierceń.